Technolog (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Teresin
Nr ref.: TEC/TER/0821
Obowiązki:
  • przygotowywanie/weryfikowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie zamówień i nadzór nad oprzyrządowaniem,
  • kontakt z klientem w zakresie doradztwa i optymalizacji procesu produkcji,
  • wdrażanie nowych zleceń bezpośrednio do produkcji,
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Utrzymania Ruchu,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów biznesowych,
  • przestrzeganie norm BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne),
  • znajomość programów CAD/CAM w szczególności Solidworks,
  • znajomość technik rozwiązywania problemów, koncentracja na szczegółach, umiejętność analizy i interpretowania danych,
  • znajomość zagadnień ściśle związanych z technologią z tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów produkcji,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2),
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • doświadczenie w branży z tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, ZFŚS, prezenty okolicznościowe).