Technolog / Konstruktor

W związku z dynamicznym rozwojem ZUK Stąporków SA, poszukujemy zmotywowanej, doświadczonej i kreatywnej osoby, która pragnie rozwijać swoją karierę na stanowisku:

Obowiązki:
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej w tym instrukcji stanowiskowych;
  • Wsparcie technologów w planowaniu produkcji i koordynacji procesu zakupów;
  • Terminowa realizacja zleceń;
  • Weryfikacja zleceń pod względem merytorycznym i materiałowym;
  • Analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do zamówień;
  • Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klientów;
  • Identyfikowanie i rozwiązywania problemów jakościowych;
  • Wsparcie działu jakości w zakresie nadzoru nad produkcją;
  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji, handlowego i realizacji;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego;
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub zbliżone);
  • Doświadczanie na stanowisku technologa/konstruktora, z możliwością przyuczenia;
  • Biegła obsługa AutoCAD i SOLID WORKS;
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office (Outlook, Power Point, Excel, Word, Access);
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów;
  • Znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów;
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia;
  • umowę o pracę;
  • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu;
  • możliwość rozwoju i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji;
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • system motywacyjny;