Technolog - Konstruktor

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej w oparciu o rysunek techniczny i zamówienie klienta,
  • Nadzór techniczny nad realizacją zleceń produkcyjnych,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych,
  • Praca w środowisku Microsoft Dynamics AX,
  • Przygotowywanie kalkulacji wykonawczej do zapytań klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania CAD / Inventor,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość systemu AX Dynamics lub innego programu z rodzaju ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron S.A. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.