Starszy specjalista

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Poprężniki
Numer: StPr/22/1098
OBOWIĄZKI:

Projektowanire instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Nadzór techniczny, montaż instalacji. Projektowanie filtrów powietrza. Montaż filtrów w instalacjach.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Poprężniki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Podobne oferty

Projektant Elektryk

ADAL Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Adamówek, (ok 20km na północ od Warszawy)

Dodano: wczoraj

Opis stanowiska: dobór rozwiązań technicznych z zakresu automatyki i elektryki projektowanie szaf sterowniczych i zasilających projektowanie tras kablowych wykonywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej współpraca z pozostałymi działami firmy w celu...

Projektant Instalacji Elektrycznych

NES Global Talent

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Dodano: wczoraj

Odpowiedzialność za: sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami: w zakresie projektu budowlanego, w zakresie projektu wykonawczego, w zakresie dokumentacji powykonawczej, sprawowanie nadzoru autorskiego, czynny...