Starszy Asystent Projektanta Drogowego

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • wsparcie Projektanta Drogowego w zakresie zadań dot. projektowania trasy w planie i przekroju podłużnym
  • opracowanie przedmiarów drogowych
  • przygotowywanie optymalizacja rozwiązań projektowych
  • koordynacja projektowania

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • staż pracy min.2 lata
  • udział w opracowaniu  co najmniej jednego projektu  w systemie projektuj i buduj
  • znajomość oprogramowania ACAD lub Microstation, InRoads lub OpenRoads, Ms Office
  • prawo jazdy (kat B)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.