Starszy Architekt Sieci i Usług

Team Warszawa ul. św. Barbary 10

Umowa o pracę

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Tworzenie architektury rozwiązań TV
  • Projektowanie usług i planowanie rozwoju obszaru TV (usługi TV, VoD, Network PVR, Ad Insertion, Android TV) z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze usług oraz urządzeń TV
  • Wykonywanie testów akceptacyjnych nowych/zmodyfikowanych systemów, tworzenie i rozwijanie narzędzi do automatyzacji konfiguracji i testów
  • Współpraca z obszarem biznesowym przy tworzeniu koncepcji usług, projektach i wdrożeniach
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w dużej mierze o charakterze międzynarodowym
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru informatyki, telekomunikacji
  • Znasz system Linux z poziomu użytkownika oraz posiadasz umiejętność pisania skryptów/programowania (np. C/C++, Java, Python, Go, Bash)
  • Posiadasz podstawową znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, SCTP, HTTP/HTTPS, DNS)
  • Posiadasz podstawową znajomość baz danych (np. SQL)
  • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu projektów technologicznych
  • Znasz zagadnienia wirtualizacyjne
  • Posiadasz doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami z rodziny Agile
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • pracę w ciekawym zespole
  • realne wyzwania na co dzień
  • szerokie możliwości rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły