Specjalista / Specjalistka ds. Architektury Rozwiązań ICT

Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy i interesujesz się tematyką ICT?

Dołącz do doświadczonego zespołu projektowo – sprzedażowego, gdzie będziesz brał/-a udział w zaawansowanych projektach przy wsparciu inżynierów ekspertów danej dziedziny. :)

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Bezpośrednia współpraca z klientami biznesowymi T-Mobile poprzez projektowanie rozwiązań ICT dla klientów biznesowych T-Mobile;
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w niestandardowych projektach ICT;
  • Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań ICT;
  • Prowadzenie prezentacji technicznych zaprojektowanych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z działami technicznymi.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu telekomunikacji lub informatyki;
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i opracowywanie projektów w tym języku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Posługiwanie się językiem korzyści, nastawienie na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz zarażanie innych swoimi pomysłami :)
  • Motywacja do podnoszenia swoich kompetencji.

MILE WIDZIANE:

  • Sukcesy w obszarze technicznego wsparcia sprzedaży na rynku telekomunikacyjnym;
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego i informatycznego oraz zrozumienie specyfiki ICT;
  • Branżowe certyfikaty;
  • Zrozumienie celów biznesowych i umiejętność odnalezienia się w zespole sprzedażowym.

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...