Specjalista ds. systemów wizyjnych

Ogłoszenie numer: 4334289, z dnia 2021-03-17

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. nieustannie rozwijająca się od 1991 roku aktualnie poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: SSW/2021

Opis stanowiska

  • Programowanie nowoczesnych systemów analizy video i konfigurowanie urządzeń sieci informatycznych
  • Analiza nowości rynkowych w zakresie kamer, rejestratorów, transmisji video
  • Projektowanie, wycena, ofertowanie instalacji zabezpieczeń elektronicznych
  • Nadzór nad wykonaniem instalacji zabezpieczeń elektronicznych
  • Aktywna współpraca z przyszłymi i obecnymi klientami firmy (ofertowanie, wsparcie techniczne)

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (zapraszamy absolwentów i studentów wyższych roczników wydziałów elektroniki, telekomunikacji, informatyki)
  • Śledzenie i znajomość nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów telewizji użytkowej
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność projektowania i koordynowania realizacji instalacji zabezpieczeń elektronicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwe formy zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Szkolenia w zakresie technik sprzedaży
  • Szkolenia w zakresie wiedzy branżowej
  • Realne wsparcie w codziennej pracy
  • Narzędzia: samochód do użytku służbowego, smartfon ,laptop