Specjalista ds. projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Miejsce pracy: Złotów
Numer: StPr/22/0597
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów tłumaczenie dokumentów oraz spotkań obsługa klienta krajowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: asertywność, komunikacja
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: ANGIELSKI B1

Miejsce pracy:

Złotów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie