Specjalista ds. projektów badawczych

Ogłoszenie numer: 4078117, z dnia: 2020-12-28

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk z siedzibą przy al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa
ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zadania:
  • Koordynacja projektu od strony finansowej weryfikacja prawidłowego wydatkowania środków w zgodności z planami projektowymi, wytycznymi grantodawcy i wymaganiami UZP
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zewnętrznych oraz wewnętrznych projektu
  • Kierowanie obiegiem dokumentów
  • Samodzielna obsługa korespondencji
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Instytutu Fizyki PAN oraz z Instytucjami zewnętrznymi w sprawach  dotyczących realizacji projektów.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe magisterskie
  • Udokumentowane doświadczenie w administrowaniu projektami—prowadzenia dokumentacji finansowej oraz rozliczenia projektów
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Opiekę medyczną na podstawie abonamentu.