Specjalista ds. Konstrukcji Elektronicznych

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla branży AGD, wykorzystującego energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej poszukujemy Specjalista ds. Konstrukcji Elektronicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;
  • Projektowanie układów sterowników,
  • Ocenę kosztów produkcji hardwareu;
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;
  • Współpracę w szerokiej grupie projektowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny;
  • Dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych;
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki mocy;
  • Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych;
  • Doświadczenie w pomiarach i znajomości technik pomiarowych oraz oprogramowaniu wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki;
  • Podstawowe doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;
  • Wykształcenie wyższego technicznego (kierunki elektronika lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Własne zrealizowane projekty elektroniczne;
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu pomiarów temperatury;
  • Doświadczenie w pracy z układami elektromechanicznymi (silniki);
  • Znajomość standardów i problematyki EMC.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Podobne oferty

Projektant elektryk

NES Global Talent

Lokalizacja: łódzkie /

Dodano: 2021-01-26

Zakres obowiązków: Udział w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznej Udział w wizjach lokalnych oraz inwentaryzacjach w terenie Udział w przygotowywaniu koncepcji...

Lokalizacja: mazowieckie /