Specjalista do spraw obsługi projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Specjalista do spraw obsługi projektów
Miejsce pracy: Szczecinek
Numer: StPr/22/0444
OBOWIĄZKI:
wsparcie realizacji projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Dobra obsługa programu EXCEL.

Miejsce pracy:

Szczecinek


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Podobne oferty

Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Dodano: 2022-05-16

1. Zarządzanie portfolio projektów.2. Zarządzanie pełnym cyklem projektów od pomysłu biznesowego do pomyślnej realizacji poprzez: zarządzanie kontraktami i finansami, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie oczekiwaniem klienta, zapewnienie jakości procesu i...

Project Manager

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: pomorskie / Gdynia

Dodano: 2022-05-16

Twój zakres obowiązków Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem Planowanie, koordynowanie, prowadzenie i rozliczanie projektów Przygotowywanie wymaganych raportów projektowych i finansowych Tworzenie i aktualizowanie...