Senior artist 3d

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Senior artist 3d
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1815
OBOWIĄZKI:
wykonywanie modeli 3D do gry komputerowej, optymalizacja grafiki w silniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

znajomość programów graficznych oraz silnika Unreal Engine 4

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło


Wynagrodzenie brutto:

do 6 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

Large Scale PV Designer

NES Global Talent

Lokalizacja: dolnośląskie /

Dodano: 2020-05-05

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna byłaby za wizualizacje koncepcyjne instalacji fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 10 MW oraz wsparcie dokumentacyjne na etapie rozwoju projektu. Jeśli posiadasz doświadczenie w projektowaniu dużych instalacji...

Large Scale PV Designer

NES Global Talent

Lokalizacja: pomorskie /

Dodano: 2020-05-05

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna byłaby za wizualizacje koncepcyjne instalacji fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 10 MW oraz wsparcie dokumentacyjne na etapie rozwoju projektu. Jeśli posiadasz doświadczenie w projektowaniu dużych instalacji...