Samodzielny Projektant

Ogłoszenie numer: 6906318, z dnia 2022-05-09

Klient portalu Praca.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca usługi w branży projektowej, geologicznej, geotechnicznej oraz inżynierii budownictwa zaprasza do współpracy.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji oporowych, obudów wykopów itp.
  • projektowanie posadowień konstrukcji budowlanych
  • analizy zagadnień geotechnicznych i budowlanych
  • projektowanie odwodnieni wykopów
  • ekspertyzy geotechniczne, opinie geotechniczne

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe  (wymagany kierunek: budownictwo, specjalność: geotechnika, konstrukcje budowlane),
  • uprawnienia do projektowania
  • bardzo dobra znajomość programu typu CAD - warunek konieczny,
  • znajomości specjalistycznego oprogramowania geotechnicznego oraz modelowania numerycznego Plaxis, Geo5, GGU, itp.
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego: Robot, MODFLOW, Rm-Win, Pl-Win, Rama 2D i 3D,
  • znajomość Polskich Norm i Eurokodów,
  • umiejętność tworzenia procedur obliczeniowych w programach typu EXEL, Calc, itp.
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,
  • znajomość procedur administracyjnych
  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów projektowych,
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pracę w doświadczonym zespole.
  • możliwość rozwoju
  • premie uznaniowe