R&D Engineer

Flowcrete Polska to wiodący ekspert od posadzek żywicznych, firma od ponad 20 lat tworzy specjalistyczne technologie oraz produkuje i dostarcza materiały do wykonywania najwyższej jakości bezspoinowych posadzek żywicznych, które sprawdzają się w wymagających warunkach użytkowania i znajdują zastosowanie w najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce i na świecie.

Nasz rozwijający się dział R&D zajmuje się tworzeniem nowych oraz rozwijaniem i modyfikacją istniejących materiałów posadzkowych - epoksydowych, poliuretanowych i poliuretanowo-cementowych produkowanych przez Flowcrete Polska.

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:
  • Ukończyłeś lub kończysz kierunek studiów związany z materiałami epoksydowymi,  poliuretanowymi lub kompozytami na ich bazie i / lub masz doświadczenie w pracy laboratoryjnej z materiałami polimerowymi wymienionymi wcześniej.
  • Lubisz pracę z materiałem - mieszanie, modyfikowanie, samodzielne tworzenie receptur.
  • Odnajdujesz się w pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym.
  • Porozumiewasz się w języku angielskim (znajomość słownictwa technicznego jest tu nieodzowna).
  • Cechuje Cię umiejętność myślenia kreatywnego, wyciągania wniosków i chęć eksperymentowania.
Zdecydowanie skontaktuj się z nami abyśmy mogli omówić szczegóły Twojego potencjalnego zatrudnienia.

Do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim:
  • Prowadzenie (samodzielne lub w zespole) projektów związanych z tworzeniem nowych materiałów posadzkowych w oparciu o konkretne wymagania końcowe - parametry wytrzymałości mechanicznej, chemicznej lub cechy specjalne produktu.
  • Modyfikacja i usprawnianie istniejącej linii produktowej.
  • Przygotowywanie strategii wdrożeniowej produktu we współpracy z Product Managerem.
  • Kontakt z dostawcami surowców i ocena potencjalnych nowych dodatków lub zamienników komponentów.
  • Współpraca z naszymi działami badawczo-rozwojowymi w Europie i na świecie.
Co oferujemy w zamian:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych po okresie próbnym (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie ubezpieczenia, karta MultiSport).
  • Możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego.
  • Dostęp do szkoleń w razie konieczności poszerzenia wiedzy i kompetencji.
  • Szansę współpracy międzynarodowej z placówkami w Europie, Azji i USA.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Flowcrete Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilska 34 moich danych osobowych zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm. oraz RODO).

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Flowcrete Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację do Flowcrete Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Inżynier projektu / asystent (asystentka) kierownika projektu

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: 2020-09-18

Zakres obowiązków: analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac tworzenie harmonogramów...