Projektant

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Projektant
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/21/0703
OBOWIĄZKI:
projektowanie wnętrz
Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Podobne oferty

Drafting Employee

Action Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodano: 2022-01-19

Twoja rola w naszej organizacji Jako Drafting Employee współtworzysz zespół zajmujący się budową sklepów Action, a Twoim bezpośrednim przełożonym jest Drafting Team Lead. Głównym celem Twojej pracy jest rysowanie kompleksowych planów sklepów, zgodnych...

Projektant lamp i oświetlenia (m/k)

Zieta Prozessdesign sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Dodano: 2022-01-18

Poszukujemy doświadczonego projektanta lub technologa lamp i oświetlenia. Zapraszamy do kontaktu, jeśli odnajdujesz w sobie niektóre lub wszystkie z poniższych kompetencji. Mile widziane doświadczenie i kompetencje: w projektowaniu form oświetlenia, opraw...