Projektant wzornictwa przemysłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Projektant wzornictwa przemysłowego
Miejsce pracy: Polichno
Numer: StPr/22/0692
OBOWIĄZKI:
Projektowanie wzoru przemysłowego zgodnie z założeniami estetycznymi, funkcjonalnymi, technologicznymi i ekonomicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Polichno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty

Projektant konstrukcji budowlanych (TEKLA)

NES Global Talent

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Dodano: wczoraj

Zakres obowiązków: Projektowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektów przemysłowych (hale produkcyjno-magazynowe). Przygotowywanie specyfikacji, rysunków projektowych, obliczeń statycznych. Modelowanie 3D z koordynacją międzybranżową. Uczestnictwo w...

Technik - projektant tekstylnych kanałów nawiewnych do urządzeń klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: wielkopolskie / Kalisz

Dodano: 2022-05-09

Obowiązki związane ze wskazanym wyżej stanowiskiem pracy, w szczególności dokonywanie obmiarów w terenie, przyg. projektów tekstylnych kanałów nawiewnych do urządzeń klimatyzacyjnych, kontakt, współpraca i obsługa klienta. Wymagania konieczne:...