Projektant wnętrz i mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Projektant wnętrz i mebli
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2499
OBOWIĄZKI:

projektowanie wizualne, opracowanie techniczne mebli, wnętrz, spotkania z klientami, pomiary

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

udokumentowane kwalifikacje bądź doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Podobne oferty

Junior Designer

NEWMOR Polska Sp. z o.o

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Dodano: 2021-11-29

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: tworzenie i opracowanie projektów i wzorów wykładzin i fototapet tworzenie poglądowych wizualizacji 2D przygotowywanie plików produkcjach modyfikacja istniejących wzorów zgodnie z wytycznymi projektowymi czuwanie nad poziomem artystycznym...

Projektant w dziale dróg

ZNAK Gdansk sp. z o.o.

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Dodano: 2021-11-28

opracowanie pomysłu koncepcyjnego projektu drogowego oraz projektów branżowych; modelowanie rozwiązań projektów dróg klasy G, GP w fazie budowlanej, wykonawczej oraz optymalizacji; udział w spotkaniach z klientami/inwestorami, prezentacja projektów,...