Projektant Wielkoskalowych Elektrowni Fotowoltaicznych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, jednej z największych firm związanych z OZE w Europie, budującej aktualnie w Polsce zespół rozwijający rynek fotowoltaiczny, szukamy aktualnie idealnego kandydata na stanowisko:

Możliwość pracy zdalnej

Zarobki: 7000-11000 brutto

Zadania:
  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych gruntowych o mocach przekraczających 1 MW
  • Udział w konsultacjach technicznych na etapie realizacji inwestycji
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (dokumentacja związana z uzyskaniem PnB)
  • Nadzorowanie postępu robót i wsparcie projektowe ekip instalatorskich
  • Ekonomiczna analiza projetu (CAPEX, OPEX) – wstępne szacunki oparte na rynkowych cenach
Profil idealnego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania instalacji PV
  • Znajomość programu PVSys
  • Biegła znajomość AutoCAD
  • Biegła znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia budowlane do projektowania – nie są wymagane, są mile widziane
  • Analityczne myślenie
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na pełen etat na podstawie własnej działalności gospodarczej – umowa kontraktowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawego kontraktu.