Projektant / technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1340
OBOWIĄZKI:

- projektowanie i rozrysowanie specjalistycznych konstrukcji, - przygotowywanie dokumentacji wykonawczo - produkcyjnej, - proponowanie rozwiązań produkcyjnych i materiałowych, - kontakt z produkcją

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane: - wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - doświadczenie w rysowaniu w AutoCAD, - obsługa AutoCADa.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

22 - 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej