Projektant – Technolog (instalacje chłodnicze, grzewcze i wentylacyjne)

Ogłoszenie numer: 3326808, z dnia 2020-05-07

KMW INVEST Sp. z o. o., przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Inowrocław

Opis stanowiska

  • Projektowanie i modyfikacje systemów chłodniczych, grzewczych i wentylacyjnych (branża gastronomiczna)
  • Opracowanie wymagań technicznych dla urządzeń i rozwiązywanie problemów serwisowych
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną i technologiczną
  • Opracowanie i weryfikacja bilansów masowo-cieplnych projektowanych instalacji
  • Prowadzenie i weryfikacja zapytań ofertowych z uzgodnieniami oraz wydawanie opinii technicznych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja aktualnych
  • Przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych oraz instrukcji
  • Kontrola procesów technologicznych
  • Współpraca z istniejącym zespołem w ramach działu konstrukcyjno-technologicznego

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Chłodnictwo i Klimatyzacja, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości programów 2D i 3D (tj. Inventor, AutoCad, TopSolid, SolidWorks, Solid Edge, CATIA)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przy samodzielnych projektach
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność oraz kompleksowość w myśleniu i działaniu
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia