Projektant / Technolog Branży Gazowej

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego klienta, międzynarodowej grupy doradczo-inżynieryjno-projektowej, świadczącej usługi dla sektora energetycznego i gazowego, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie projektów branży gazowej
  • Dobór materiałów oraz wykonywanie obliczeń i analiz na potrzeby uzgodnień z UDT
  • Wykonywanie schematów PFD oraz P&ID
  • Bieżąca współpraca z projektantami innych branż oraz udział w naradach koordynacyjnych
  • Opracowywanie rysunków mechanicznych orurowania technologicznego, schematów technologicznych oraz wytycznych w zakresie rozwiązań branżowych
  • Opracowywanie modeli 3D obiektów, instalacji i sieci na potrzeby przygotowania dokumentacji techniczno-rysunkowej
  • Kontakt z dostawcami armatury, urządzeń oraz innych komponentów lub zespołów ciśnieniowych w zakresie realizowanych projektów
Wymagania:
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki techniczne: energetyka, mechanika, inżynieria środowiska, gazownictwo lub pokrewne)
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i/lub Microstation
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD Plant 3D lub Inventor
  • Minimum podstawowa znajomość oprogramowania Autopipe, Unisim/Hysys
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziane posiadanie uprawnień projektowych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
Oferujemy:
  • Udział w strategicznych projektach energetycznych w Polsce i na świecie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B