Projektant Systemów Sieci Rur Preizolowanych

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Prawiedniki-Kolonia

Główny cel stanowiska:

Realizacja prac mających na celu rozwój produktowy oraz optymalizacja
i nadzorowanie procesów technologicznych Zakładu

Główne zadania:
  • Wspieranie klientów wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze projektowania i wykonywania niezbędnych pomiarów,
  • Weryfikowanie zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie zestawień materiałów sieci preizolowanych w oparciu o schematy montażowe,
  • Czynny udział w kompletowaniu dokumentacji do przetargów,
  • Adaptacja zaprojektowanej już sieci do technologii Radpol S.A.,
  • Dokonywanie obliczeń statycznych sieci cieplnej,
  • Obliczanie optymalnej grubości izolacji dla instalacji przemysłowych,
  • Uczestniczenie w wizytach podczas spotkań RKS z klientami w celu dokonania uzgodnień technicznych na miejscu budowy,
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Współpraca z technologami,
  • Kontrola terminowości badań i dopuszczeni produktów,
  • Opracowywanie i weryfikacja aktualnie obowiązujących norm ze stanem faktycznym Radpol S.A.,
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowana inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w zakresie projektowania sieci ciepłowniczych,
  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych mile widziana.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru),
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej, programu Benefit, programu nauki języków obcych.