Projektant systemów hydrauliczno – mechanicznych

Warszawa

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

ZADANIA
  • Interpretacja wymagań projektowych i wykorzystanie ich w procesie projektowym
  • Specyfikacja i dobór elementów oraz projektowanie systemów hydraulicznych do systemów sterowania w podwodnych instalacjach wydobywczych
  • Przygotowanie rysunków P&ID oraz schematów hydraulicznych.
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej (modele 3D oraz rysunki wykonawcze, zestawienia części, raporty, instrukcje i procedury) z zachowaniem standardów inżynierskich
  • Prezentowanie zagadnień technicznych oraz statusu projektu na przeglądach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Wsparcie produkcji oraz testów przed dostarczeniem urządzeń, kontakty z dostawcami oraz klientami.
WYMAGANIA
  • Znajomości oprogramowania CAD (CREO lub inny 3D)
  • Zrozumienia podstaw teorii sterowania oraz zagadnień hydrauliki siłowej
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport