Projektant (Stylista) urządzeń grzewczych

Naszym Klientem jest duża, polska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych.

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref.: 08/2021/BN/P/W
Główne zadania:
  • projektowanie nowych wzorów przemysłowych,
  • współpraca przy ich wdrożeniu do seryjnej produkcji,
  • szukanie nowych materiałów i inspiracji.
Wymagania:
  • umiejętność projektowania,
  • rozwinięta wrażliwość na piękno,
  • poczucie estetyki,
  • znajomości oprogramowania typu Rhinoceros, Keyshot, Corel Draw itp.,
  • atutem będzie znajomość angielskiego.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.