Projektant SRK

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • Uzgodnienia dokumentacji technicznej z odpowiednimi instytucjami
  • Prowadzenie  nadzoru projektowego w ramach realizowanych kontraktów
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności Sterowanie Ruchem Kolejowym
  • Doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Komunikatywność  oraz umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • Odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • Pracę z doświadczonym zespołem