Projektant - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Projektant - sprzedawca
Miejsce pracy: Ujrzanów
Numer: StPr/21/0403
OBOWIĄZKI:
Projektowanie wnętrz. Kontakt z klientem- obsługa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)


Wymagania inne:

oferta skierowana do osób do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Ujrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Podobne oferty

Projektant wzornictwa przemysłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Lokalizacja: mazowieckie / Wyszków

Dodano: 2021-04-13

obsługa klientów w salonie meblowym w zakresie sprzedaży mebli, wykonywanie projektów i wycen zabudów meblowych, wykonywanie pomiarów pomieszczeń u klienta, obsługa strony internetowej, poczty i portali społecznościowych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Projektant konstrukcji inżynierskich

PEKABEX

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Dodano: 2021-04-12

(możliwość pracy zdalnej po min. 0,5 roku wdrożenia) Opis stanowiska: projektowanie konstrukcji żelbetowych, sprężonych i stalowych, wykonywanie obliczeń statycznych całości konstrukcji: programy Robot, RM-Win, nadzorowanie i koordynowanie tworzenia...