Projektant Sieci Telekomunikacyjnych

Ogłoszenie numer: 4128795, z dnia 2021-01-15

FIBER EXPERT świadczy swoje usługi w zakresie projektowania oraz budowy sieci telekomunikacyjnych. Działamy na terenie całego kraju. Nasz doświadczony zespół posiada odpowiednią wiedzę oraz niezbędne kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas zadania były wykonywane z najwyższą jakością, zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami oraz wiedzą techniczną.

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej, w zakresie niezbędnym do zgłoszenia zamiaru prowadzenia robót budowlanych lub uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
  • Opracowywanie projektów budowlano-wykonawczych lub wykonawczych i innych wymaganych prawem opracowań projektowych
  • Wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunki: elektronika i telekomunikacja, budownictwo, energetyka, elektrotechnika, geodezja i kartografia, inżynieria środowiska
  • Uprawnienia budowlane/projektowe w zakresie teletechniki/telekomunikacji
  • Znajomość programu AutoCAD, albo innych oprogramowań wspomagających projektowanie
  • Dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych, praktyczna znajomość zagadnień budowy infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole
  • Możliwość skorzystania z home office 4x w miesiącu
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy