Projektant sieci sanitarnych

Ogłoszenie numer: 3197870, z dnia 2020-03-18

biuro projektów branży sanitarnej i HVAC

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • projektowanie sieci i instalacji zewnętrznych: wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych,
  • wykonywanie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,
  • kontakt z Inwestorami, instytucjami i innymi podmiotami dla realizowanych dokumentacji.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska),
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • kreatywność techniczna – umiejętność tworzenia koncepcji, adaptacji i analiz,
  • biegła znajomość branżowych programów do projektowania oraz pakietów biurowych,
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presją czasu,
  • wysokie zdolności samoorganizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dokładność, rzetelność i terminowość.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, wyników i zaangażowania,
  • optymalne narzędzia pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań,
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych.