Projektant-planista

Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno
Miejsce pracy: Stare Olesno
Numer: 40/3/2020
OBOWIĄZKI:
Cel stanowiska: Tworzenie rysunków projektów systemów odpylania w AutoCad 2D. Dokonywanie obliczeń przepływów powietrza, ciśnienia, wydajności. Tworzenie kompletnej specyfikacji technicznej projektu w systemie klasy ERP. Przygotowywanie zestawień dot. zakupów materiałów w systemie klasy ERP -Koordynacja i nadzór nad przebiegiem projektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Wymagania inne:

-Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane budowa maszyn, ochrona środowiska), -znajomość oprogramowania do wspomagania projektowania, - AutoCad 2D, -Min. podstawowa znajomość oprogramowania do wspomagania projektowania 3D, -Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej -Dokładność i sumienność, -Podstawowa znajomość j.niemieckiego,

Miejsce pracy:

Stare Olesno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno