Projektant Mostowy

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

MIEJSCE  PRACY:  Będzin
ZADANIA
  • Projektowanie obiektów mostowych drogowych i kolejowych;
  • Pozyskiwanie niezbędnych uzgodnień i dokumentów formalnych dla projektowanych obiektów mostowych;
  • Projektowanie rozwiązań mostowych w tym technologii wykonania;
  • Koordynacja rozwiązań projektowych w zakresie branż;
  • Nadzór i koordynacja prac dla podległego zespołu;
  • Dbanie o terminowości wykonania projektów - sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów ich realizacji;
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych wielobranżowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie;
  • Współpraca z Wykonawcą podczas realizacji inwestycji: udział w spotkaniach, pełnienie nadzorów autorskich.
WYMAGANIA
  • Ukończone wyższe studia inżynieryjne na kierunku mostowym;
  • Doświadczenie na stanowisku Projektanta Mostowego oraz posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w branży mostowej;
  • Doświadczenie jako projektant w systemie Projektuj i Buduj będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego z zakresie dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w wielobranżowych zespołach projektowych i wykonawczych;
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.)
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”