Projektant – Mechanik

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant – Mechanik. Praca będzie odbywać się w projekcie z obszaru automotive - projektowanie stanowisk montażowych/testowych.

Długość projektu do 6 miesięcy.

Wynagrodzenie: do 450-550 zł netto + VAT/dzień (B2B)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • przygotowywanie koncepcji projektu oprzyrządowania, maszyn i linii montażowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D oraz 3D
  • tworzenie analizy ryzyka dla maszyn
  • analizę techniczną i przygotowanie ofert technicznych
  • przygotowywanie DTR
  • nadzór nad realizacją projektów
  • optymalizację procesów produkcyjnych
Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn, linii montażowych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • znajomość oprogramowania 3D Inventor 2021 oraz Vault
  • znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

Projektant / Asystent Projektanta –Instalacje elektryczne / teletechniczne

Climatic Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Reguły

Dodano: wczoraj

Opis stanowiska: Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków o konstrukcji modułowej w systemie ”Zaprojektuj i zbuduj”, Współudział w tworzeniu dokumentacji 2d, Wykonywanie obliczeń do projektów, Koordynacja międzybranżowa...

Projektant / Asystent Projektanta – Konstruktora Konstrukcji Stalowych

Opis stanowiska: Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych, Tworzenie modeli 2d i 3d, Sporządzanie obliczeń konstrukcyjnych, Wykonywanie rysunków warsztatowych, Koordynowanie projektów międzybranżowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe...