Projektant mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/22/0670
OBOWIĄZKI:
Projektowanie mebli, wykonywanie wycen, obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe, bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Oferta w ramach programu PO WER V Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (V)

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu