Projektant Maszyn

Poszukujemy konstruktorów zainteresowanych pracą w firmie, która projektuje urządzenia i maszyny głównie dla przemysłu ciężkiego (przemysł maszynowy, hutnictwo). Porozmawiaj z nami, a opowiemy Ci o więcej o ofercie pracy i przygotujemy do rozmowy.

Miejsce pracy: Mikołów
Nr ref.: 05/2021/AM/PM/CVnaBank
Główne zadania:
  • konstruowanie maszyn (oprogramowanie AutoCAD, Inventor),
  • dobór komponentów napędowych,
  • opracowanie dokumentacji techniczno – ruchowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika, budowa maszyn),
  • praktyczna znajomość AutoCad/Inventor,
  • znajomość systemów napędowych maszyn,
  • ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Korzyści:
  • zatrudnienie w perspektywicznej branży,
  • rozwój umiejętności poprzez pracę z zaawansowanymi technologicznie maszynami,
  • dostęp do unikatowych rozwiązań stosowanych przez firmę, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych („Wczasy pod Gruszą”),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w zgranym zespole.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.