Projektant / Kosztorysant instalacji elektrycznych

Ogłoszenie numer: 4058819, z dnia 2020-12-29

Mad-Tech Sp. z o.o. od ponad 15 lat uczestniczy w wielu projektach budowlanych w zakresie
instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz przeciwpożarowych. Posiadamy wiele
certyfikatów szkoleniowych z zakresu techniki instalatorstwa oraz szkoleń produktowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 50 wykwalifikowanych pracowników w różnych dziedzinach branży.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów (m.in. obiekty przemysłowe, budynki biurowe, budynki mieszkaniowe)
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów,
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert do przetargów,
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym)
  • Opracowanie kompletnych projektów wykonawczych,
  • Wyceny i kosztorysowanie cenowe projektów według norm.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – elektryczne, elektrotechnika lub pokrewne
  • Uprawnienia bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Min. 2 lata doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych (doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
  • Biegłość w obsłudze programu AutoCAD, Revit, Dialux/Relux
  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji słaboprądowych (KD, BMS, LAN, CCTV, SSP i DSO).

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
  • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN