Projektant / Konstruktor urządzeń dźwigowych

Firma TECHWIND Jan Rutkowski została założona jako firma rodzinna w 1987 roku. TECHWIND świadczy usługi związane z urządzeniami dźwigowymi: windy, schody i chodniki ruchome, a także platformy dla osób niepełnosprawnych - produkuje, modernizuje i konserwuje oraz tworzy kompletne rozwiązania. Współpracujemy z placówkami na terenie całej Polski, jak również za granicą.

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Projektowanie konstrukcji urządzeń dźwigowych
  • Sporządzenie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu
  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcji 2D/3D i nadzór nad procesami jej wdrażania
  • Odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów
  • Ustalanie z klientami firmy szczegółów konstrukcyjnych
  • Analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia oraz funkcjonalnośćTestowanie nowych oraz istniejących produktów
  • Wykonywanie dokumentacji montażowej
  • Współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym produktem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność obsługi komputera - znajomość pakietu Office oraz programów AutoCad, Inventor
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych, mile widziane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej 2D/3D
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (B)
  • Analityczny umysł, samodzielność
  • Nastawienie na współpracę z innymi członkami zespołu
Oferujemy:
  • Umowa B2B
  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia plus system premiowy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w konferencjach, szkoleniach branżowych, wyjazdach służbowych (również zagranicznych)
  • Spotkania, wyjazdy integracyjne
  • Duża różnorodność prowadzonych projektów