Projektant Konstrukcji Żelbetowych

Ogłoszenie numer: 3695667, z dnia 2020-10-09

IZODOM 2000 POLSKA – jesteśmy polskim producentem i eksporterem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych.

Większość naszej produkcji eksportujemy - działamy od 29 lat, na ponad 30 rynkach zbytu.

Jesteśmy wyróżniani i doceniani w Polsce i zagranicą, posiadamy ponad 19000 budynków referencyjnych w 42 krajach świata. Nasza unikalna i autorska technologia budowlana została nagrodzona m.in. przez ONZ, Komisję Europejską, Ministerstwo Środowiska RP. Posiadamy godło Teraz Polska, Zloty Medal na Targach BUDMA, tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy Województwa Łódzkiego i 60 innych nagród i wyróżnień.

Aktualnie do Działu Inwestycji Budowlanych, do realizacji budynków jednorodzinnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

DO OBOWIĄZKÓW OSOBY ZATRUDNIONEJ NA STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Opracowywanie projektów konstrukcji żelbetowych budynków realizowanych w technologii Izodom2000.
  • Adaptacja projektów budynków o konstrukcji tradycyjnej do technologii Izodom2000.
  • Współpraca z biurami architektonicznymi oraz wsparcie architektów w zakresie dostosowania projektów do technologii Izodom2000.
  • Kontrola zgodności projektów opracowanych przez konstruktorów zewnętrznych z przyjętymi przez firmę standardami.
  • Prowadzenie szkoleń dla projektantów zewnętrznych.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizowanych przez firmę budów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Znajomość zagadnień architektonicznych, prawnych oraz technicznych związanych z  realizacją domów jednorodzinnych - będą stanowiły dodatkowy atut.

Oferujemy

  • Biurową pracę stacjonarną na miejscu, w naszym biurze w Warszawie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się strukturze w firmie działającej na rynku od 1991 roku – u lidera technologicznego na rynku europejskim.
  • Szkolenia zawodowe z zakresu m.in. umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, organizacji pracy, zarządzania zadaniami i profesjonalnej obsługi klientów biznesowych.
  • Stałe wsparcie merytoryczne ze strony zespołu i przełożonych.
  • Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych.
  • Możliwość znacznego poszerzenia kompetencji.
  • Wyjazdy na targi i zagraniczne konferencje branżowe.
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań.
  • Współpracę z zaangażowanym i nastawionym na rozwój osobisty zespołem doświadczonych profesjonalistów.
  • Niezbędne narzędzia służbowe.