Projektant konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków
  • koordynowanie procesu projektowego
  • współpraca i komunikacja z biurami projektowymi w celu terminowej realizacji projektów
  • nadzór jakościowy nad zleconymi projektami
  • raportowanie postępów prac.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (konstrukcje budowlane)
  • uprawnienia budowlane do projektowania- mile widziane
  • doświadczenie w budownictwie przemysłowym- mile widziane
  • znajomość programów: AutoCad, MS Office
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
Oferta
  • umowa o pracę lub B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samochód służbowy
  • pakiet benefitów