Projektant konstrukcji budowlanych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy działającego w obszarze przemysłu szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektów przemysłowych.
  • Przygotowywanie specyfikacji, rysunków projektowych, obliczeń statycznych.
  • Modelowanie 3D z koordynacją międzybranżową.
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych i warsztatowych.
  • Współpraca z biurem projektowym, udział w konsultacjach z projektantami.
  • Kontrola i weryfikacja założeń projektu.
  • Rozwiązywanie problemów na etapie budowy.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych (żelbetowych, stalowych, geotechnicznych).
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Wiedza i doświadczenie w procesie projektowania.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Office, MS Project, AutoCad, Robot, Konstruktor.
  • Znajomość technologii BIM.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawych projektów.