Projektant konstrukcji budowlanych

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościan
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w zakresie budowalnym;
  • Opracowywanie koncepcji konstrukcji przemysłowych;
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem i z założeniami technicznymi;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (kierunek budownictwo lub pokrewne);
  • Doświadczenia w projektowaniu konstrukcji przemysłowych;
  • Znajomości oprogramowania REVIT/AutoCAD lub innych;
  • Mie widziane: uprawnienia budowlane, znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju;
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry;
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego;
  • Motywacyjny system wynagradzania.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia, konsultacje
  • Baza rowerowa
  • Świętujemy Twoje sukcesy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bezpłatna nauka j. angielskiego
  • Spotkania integracyjne
  • Pozytywna energia