Projektant instalacji technologicznych

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
W związku z rozwojem naszego Klienta oferującego szeroki zakres usług związany z realizacją projektów dla firm przemysłowych, rekrutujemy na stanowisko:

Zadania:
  • Projektowanie instalacji technologicznych
  • Modelowanie 3D
  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcji 3D/2D i nadzór nad procesami jej wdrażania
  • Dobór i specyfikacja odpowiednich materiałów i urządzeń
  • Uczestnictwo podczas montażu i uruchomienia instalacji
Wymagania:
  • Ukończone studia techniczne(preferowane: mechanika i budowa maszyn, elektromechanika, materiałoznawstwo lub inżynieria procesowa)
  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji instalacji technologicznych
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Autodesk Inventor oraz Navisworks (JetStream)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność i otwartość na nowe możliwości
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad Plant 3D
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczna godzina rozpoczęcia pracy (7-9)
  • Dodatkowe benefity w ramach systemu kafeteryjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu