Projektant instalacji sanitarnych

Wykonujemy roboty związane z:
  • wykonaniem sieci zewnętrznych : kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe, sieci gazowe ( wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • na obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo-wystawiennicze.
Opis stanowiska:
  • tworzenie projektów instalacji w środowisku CAD
  • tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów
  • tworzenie koncepcji instalacji dla obiektów na potrzeby marketingu i ofertowania
  • koordynacja działań projektowych w zakresie instalacji, współpraca z branżowcami
  • bieżąca współpraca z kierownikami na budowie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym, znajomość programu AutoCad oraz innych niezbędnych narzędzi obliczeniowych
  • kreatywne i otwarte podejście do instalacji i umiejętność optymalizacji rozwiązań technicznych i materiałowych
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym
Oferujemy:
  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • praca w młodym i aktywnym zespole