Projektant Instalacji przemysłowych

NES Fircroft dla jednego ze swoich klientów będących wiodącym producentem i wykoanwcą na instalacjach oczyszczania spalin prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Kościan

Obowiązki:
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem i założeniami technicznymi
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Projektowanie instalacji technologicznych oraz dobieranie odpowiednich komponentów
  • Projektowanie instalacji w branżach energetyki konwencjonalnej, petrochemii oraz ciepłownictwa
  • Opracowywanie schematów P&ID
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mechanika, inżynieria środowiska, energetyka, budownictwo )
  • Znajomość norm i wymagań branżowych
  • Znajomość oprogramowania REVIT, Autocad lub Solidworks
  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma zatrudnia na zasadzie umowy o pracę na 3 miesiące okresu próbnego następnie na czas nieokreślony. Elastyczne zarobki zależnie od doświadczenia, pełen pakiet socjalny plus premie uznaniowe.