Projektant instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/20/0425
OBOWIĄZKI:
projektowanie instalacji fotowoltaicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty

Projektant Branży Elektroenergetycznej [rekrutacja online]

ENERGOPROJEKT POZNAŃ S.A.

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: 2020-09-08

kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze i budowlane) w zakresie obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych, pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów, weryfikację programów funkcjonalnych wraz z szacowaniem...

Projektant Branży Elektroenergetycznej w zakresie linii NN/WN [rekrutacja online]

Dodano: 2020-09-06

kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze i budowlane) w zakresie linii elektroenergetycznych WN/NN, pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów, weryfikację programów funkcjonalnych wraz z szacowaniem kosztów...