Projektant Hydrotechnik

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (10299)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria wodna lub inżynieria środowiska)
  • uprawienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej
  • min. 2 lata praktyki po uzyskaniu uprawnień do projektowania
  • umiejętność posługiwania się normami i przepisami prawa
  • doświadczenie w projektowaniu budowli wodnych
  • biegła znajomość AutoCAD
  • mile widziana znajomość Revit
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
Zakres obowiązków:
  • projektowanie budowli wodnych (np. jazów, zbiorników, przepustów, zastawek, elektrowni wodnych)
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży hydrotechnicznej
  • udział w naradach koordynacyjnych z inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz wykonawcami
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami oraz z urzędami
  • wizje lokalne i inwentaryzacje
Firma oferuje:
  • stabilna pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • liczne szkolenia zawodowe
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".