Projektant Hydrotechnik

Miejsce pracy: Wrocław
Główne obowiązki:
  • Opracowywanie dokumentacji i wykonywanie projektów obiektów hydrotechnicznych,
  • Prace związane z wydawaniem dokumentacji projektowej,
  • Zadania związane ze wsparciem zespołu projektowego,
  • Współpraca z inwestorami oraz urzędami,
  • Koordynowanie i kontrolowanie pracy asystentów.
Podstawowe wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Uprawnienia do projektowania w branży hydrotechnicznej,
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku projektanta,
  • Praktyczna znajomość programów graficznych (AutoCAD itp.), programów obliczeniowych (PLAXIS/GEO5/ZSOIL),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność projektowania 3D (REVIT), znajomość technologii BIM.
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Ciekawą pracę, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.