Projektant (fp)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Projektant (fp)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4900
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentacji do projektów budowlanych,wykonczeniowych,warsztatowych konstrukcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Podobne oferty

Projektant Branży Budowlanej z uprawnieniami

KTI Poland S.A.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Żoliborz

Dodano: wczoraj

Tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów i opisów technicznych, Wykonywanie obliczeń, Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej, Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania, Koordynowanie prac zespołu projektowego z zakresu branży budowlanej,...

Projektant grafiki

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Dodano: 2022-12-03

- obsługiwanie programów graficznych pakietu ADIBE i AUTODESK w języku angielskim- tworzenie grafik w języku rosyjskim- praca w godzinach; 10.00 - 14.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: grafika komputerowa Wymagania inne:...