Projektant elektryki

NES Global Talent światowy leader na rynku rekrutacyjnym w branżach przemysłowych specjalizujący sie m.in w generalnym wykonawstwie z zakresu telekomunikacji prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Projektowanie instalacji elektrycznych na obiektach energetycznych i przemysłowych
  • Dobór elementów instalacji elektrycznych, projektowanie układów zasilania i sterowania w rozdzielnicach nn
  • Pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów
Wymagania:
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu elektryki
  • Wykształcenie wyższe techniczne, automatyka, elektryka
  • Język angielski komunikatywny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektrycznej
  • Biegła obsługa komputera, środowisko Office, AutoCad
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu w środowisku E-Plan P8, WS-CAD itp. oraz znajomość programów typu RELUX, DIALUX, SIMARIS itp.
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę