Projektant elektryk

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta, specjalizującego się w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu obiektów energetyczne oraz przemysłowe pod klucz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • Udział w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznej
  • Udział w wizjach lokalnych oraz inwentaryzacjach w terenie
  • Udział w przygotowywaniu koncepcji technicznych, wycen, materiałów przetargowych
  • Definiowanie wymagań i założeń projektowych
  • Doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji
  • Ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych
  • Kontakt z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości
  • Udział w wykonywaniu obliczeń technicznych i sporządzaniu kosztorysów
  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z pozostałymi projektantami w zakresie realizacji zadań
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na realizowanych kontraktach.
  • Kontakt z Inwestorem i jego przedstawicielami.
  • Koordynacja podwykonawców, kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac, rozliczanie prac podwykonawców.
Wymagane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu, znajomość standardów projektowania a także norm i przepisów
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, EPLAN)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z zagranicznym Inwestorem.
Klient oferuje:
  • Wysoką stabilność zatrudnienia na podstawie umowę o pracę lub B2B
  • Premia po zakończeniu kontraktu, jej wypłata uzależniona jest od realizacji kontraktu w terminie oraz poprawy budżetu bazowego.
  • Telefon służbowy.
  • Komputer służbowy.
  • W przypadku wyjazdów służbowych w miejsca realizowanych kontraktów – dodatkowe wynagrodzenie.
  • W przypadku wyjazdów służbowych w miejsca realizowanych kontraktów – zapewnienie zakwaterownaia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Godziny pracy - głównie 08.00 – 16.00.