Projektant CAD

VISAGE GROUP Sp. z o. o.

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Zadania:
  • zlecanie zamówień materiału,
  • przygotowywanie programów produkcyjnych ,
  • koordynacja przygotowań dokumentacji technicznej (produkcyjnej i montażowej) projektu,
Wymagania:
  • znajomość programu AutoCad lub Inventor,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samokontrola,
  • mile widziane ukończone studia związane z budownictwem lub mechaniką, (możliwość podjęcia współpracy już w trakcie ostatniego roku studiów),
  • terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • mile widziana dobra znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju oraz zdobycia nowych kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju oraz awansu.
W ofercie pracy prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w firmie VISAGE GROUP Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 29. 08. 1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).